Ruszył nabór do konkursu Akumulator Społeczny. Do 30 lipca można zgłosić swój projekt na realizację zadania ze sfery pożytku publicznego lub starać się o środki na rozwój młodej organizacji.

Zachęcamy do skorzystania z porad w Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku (ul. Kościuszki 54, II piętro) podczas dyżurów asystenckich od środy do piątku w godz. 14-19 oraz 18 i 21 lipca (wtorek) w godz. od 11 do 19.

Natomiast 21 lipca (piątek) o godz. 17 rozpocznie się spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych funduszem Akumulator Społeczny, działających na terenie powiatu malborskiego. Spotkanie poprowadzi Łukasz Brządkowski z Fundacji Pokolenia.

Kolejna możliwość, by porozmawiać już bardziej konkretnie na temat swojego pomysłu 27 lipca (czwartek) w godz. od 15 do 19. Fundacja Pokolenia, która jest operatorem Akumulatora w powiecie malborskim, organizuje konsultacje indywidualne. Będzie można tuż przed wysłaniem wniosku zasięgnąć porady u osoby, która ma bardzo duże doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy z Akumulatora.

Skorzystanie z każdej z tych form pomocy jest bezpłatne.

Szczegóły na temat konkursu w załączniku.

Ładowanie ...