Drodzy Mieszkańcy!

Dbając o Wasze cenne zdrowie oraz prawidłową dietę i kondycję fizyczną dołączyliśmy do projektu „Ruszaj się z Lionfitness”. W ramach programu otrzymujecie bezpłatny dostęp do odpowiednio skonstruowanej dla Was diety i treningu on-line na okres 4 lub 12 tygodni.

Ruszaj się z Lionfitness

Lionfitness rozpoczyna kolejną edycję wspierania lokalnych społeczności
w propagowaniu zdrowego trybu życia. W ramach programu Ruszaj się z Lionfitness, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Lionfitness.pl – kim jesteśmy?

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line oferująca wsparcie dietetyczne oraz treningowe dla osób, które chcą żyć zdrowo i aktywnie. Z naszych usług skorzystało już ponad 100 000 osób!

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness
i zgłosić swoje zainteresowanie przystąpieniem do programu. Wszyscy mieszkańcy Malborka i okolic chcący wprowadzić istotne zmiany w swoim myśleniu o zdrowym trybie życia otrzymają darmowe pakiety treningowe oraz wsparcie dietetyczne. Szczegóły naszych programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie
www.lionfitness.pl.

Napisz do nas!

Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy. Wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl W treści koniecznie napisz w jakiej miejscowości obecnie zamieszkujesz. Gorąco zachęcamy do udziału w programie.

Kontakt:

Marta Wojda

specjalista ds. żywienia i dietetyki

marta.wojda@lionfitness.pl">marta.wojda@lionfitness.pl

Ładowanie ...