Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kościuszki 54, budynek Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą (II piętro).

Szkolenie będzie dotyczyło takich zagadnień jak:

• Zasady budowania i realizowania projektów;
  • Źródła finansowania projektów;
  • Rozliczanie projektów;

Tematyka szkolenia zostanie poszerzona o bardziej zaawansowane treści na kolejnym spotkaniu.

Udział jest bezpłatny. Prosimy jednak, by zgłosić chęć udziału mailowo, wysyłając wiadomość na adres: copmalbork@gmail.com lub zgłosić się telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 503 845 796.

Szkolenie poprowadzi Pani Agnieszka Chomiuk. Z wykształcenia socjolog, pedagog, coach, doktorantka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od wielu lat związana z sektorem pozarządowym. Specjalistka w zakresie zarządzania projektami.