Drużyna Kobiecego Klubu Piłki Nożnej Olimpico jako Mistrz Województwa Pomorskiego rywalizowała w turnieju 1/32 finału Mistrzostw Polski podczas turnieju w miasteczku Krobia w Wielkopolsce.
W turnieju miały uczestniczyć cztery drużyny, ale nie dojechała ekipa UKS Orzeł 2010 Wałcz, więc pozostałe zespoły zdobyły punkty walkowerem. W pierwszym swoim spotkaniu podopieczne trenera Jerzego Wnuka-Lipińskiego z Olimpico przegrały 0:4 z drużyną miejscowego klubu KA 4 resPect Krobia.

W drugim meczu dziewczynom poszło już dużo lepiej i po dwóch bramkach Julii Jędrzejewskiej pokonały 2:0 MUKS PS Kostrzyn. Dzięki temu, że kostrzynianki w wyższym stosunku niż Olimpico uległy gospodyniom (0:4), to malborski zespół z drugiego miejsca uzyskał awans do 1/16 finału MP.

KKPN Olimpico zagra w kolejnym etapie. Klub będzie starał się o organizację jednego z turniejów. Jerzy Wnuk-Lipiński - Prezes Klubu jest bardzo zadowolony z postawy dziewczyn Podziękowania należą się też rodzicom i trenerom za ich wkład w ten sukces.

W tegorocznych rozgrywkach młodziczek U-13 skład Olimpico razem z malborskimi piłkarkami tworzy też kilka zawodniczek Panter Sierakowice.
W Krobi zagrały: Bławat, J. Jędrzejewska, N. Jędrzejewska, Beeg, Zyra, Wodzińska, Płotka, Bulczak, Cyman, Malek, Szychta, Łachmacka, Smętoch, Gniba, Trepczyk, Czyżowska.