Dnia 12 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbył się etap wojewódzki – Finał XIII Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

Do etapu wojewódzkiego przystąpiło 62 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa pomorskiego. Uczniowie reprezentujący powiat malborski zdobyli kolejno:
• VI miejsce – KAJETAN BIERNACKI uczeń klasy IIIK II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku - 43 punkty,
• X miejsce - Mateusz Bodal uczeń klasy IIe II Liceum Ogólnokształcącego - 39 punktów,
• X miejsce - Patrycja Janowicz uczeń klasy Ia II Liceum Ogólnokształcącego - 39 punktów.
Gratulujemy serdecznie uczniom oraz opiekunom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.