Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk zaprasza do udziału w „IV Pomorskim Forum Inicjatyw na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej", organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Tegoroczne Forum pod hasłem „W kierunku aktywności i rozwoju" poświęcone będzie prezentowaniu inicjatyw partnerskich na rzecz aktywizacji osób biernych zawodowo, a także debacie dotyczącej problemów wychodzenia z bierności zawodowej.

IV Pomorskie Forum Inicjatyw odbędzie się 13 czerwca 2018 roku o godz. 10.00   w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji - Szkoła Łacińska, ul. Stare Miasto 42  w Malborku.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie pocztą elektroniczną w terminie do 11.06.2018 roku na adres m_siwiec@wup.gdansk.pl

Więcej informacji oraz potrzebne formularze dostępne są na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku.