W dniu 14 listopada br. Powiatowy Urząd Pracy w Malborku zorganizował w powiecie malborskim obchody Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości – IDG. To organizowane już po raz dziesiąty w województwie pomorskim, w tym w powiecie malborskim, wydarzenie było doskonałą okazją do promowania inicjatyw zachęcających do podejmowania własnej działalności gospodarczej. W tym dniu w jednym miejscu skupiono przedstawicieli Urzędów oraz instytucji otoczenia biznesu, gdzie osoby zainteresowane uruchomieniem własnej działalności mogły uzyskać informacje o sposobie postępowania i procesie zakładania działalności, wymaganych i niezbędnych dokumentach, bądź dowiedzieć się o źródłach finansowania umożliwiających założenie firmy, czy innych możliwościach wsparcia.

Więcej na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku