Trwa głosowanie do Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego! Termin głosowanie upływa 17 maja br.

Głosowanie na kandydatów odbywa się poprzez wypełnienie formularza „Karta do głosowania na członka Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego" (załącznik dostępny w plikach do pobrania), opatrzonego datą, pieczęcią, podpisem osób uprawnionych oraz złożenie oryginału formularza w zamkniętej kopercie w formie papierowej: a) osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, ul. Okopowa 21/27, Gdańsk w godz. 7:45-15:45, z dopiskiem „ROPS. Głosowanie na członka PRDPP. Nie otwierać"; b) za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do Urzędu) na adres Urzędu: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, z dopiskiem: „ROPS. Głosowanie na członka PRDPP. Nie otwierać". Każda organizacja może oddać wyłącznie jeden głos na jednego wybranego kandydata z każdego obszaru z LISTY KANDYDATÓW (załącznik dostępny w plikach do pobrania), czyli łącznie może oddać głos na maksymalnie 8 kandydatów. Niemniej jednak organizacja nie jest zobligowana do oddania wszystkich 8 głosów.

Szczegółowe informacje: