We wtorek 14 maja br. w Starostwie Powiatowym w Malborku odbyło się pierwsze z cyklu spotkań organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego poświęcone najbliższym konkursom realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Podczas spotkania gościliśmy Pana Józefa Sarnowskiego – Członka Zarządu Województwa Pomorskiego, Pana Leszka Czarnobaja – Senatora, Dyrektorów Departamentów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych instytucji.

Spotkanie było okazją do uzyskania informacji o projektach, jakie wspierane są w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.