Miło jest nam poinformować Państwa, że udało się pozyskać z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) środki finansowe na modernizację windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku, jak również remont pochylni od strony północnej budynku PUP ułatwiającej wjazd osób poruszających na wózkach.

Dotychczas zamontowana w budynku winda od kilku lat pozostaje niesprawna, i wymaga kosztownych napraw. Modernizacja windy jest inwestycją długo oczekiwaną przez klientów PUP w Malborku, szczególnie niepełnosprawnych, jak również rodziców z wózkami. Mamy nadzieję że zmodernizowana winda przyczyni się do ułatwienia obsługi klientów PUP. Podejmowanie inicjatyw, które przyczyniają się do ułatwiania obsługi osób niepełnosprawnych, jest priorytetem dla Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku.
Środki pozyskane zostały w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Inwestycja zostanie zrealizowana w bieżącym roku.

PFRON