Z okazji międzynarodowego dnia osób starszych i Europejskiego Dnia Seniora, który obchodzimy 20 października odbyło się spotkanie z Zarządem Miejskim Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i Klubem Seniora w Malborku.

17 października 2019 roku władze powiatu i miasta spotkały się na uroczystym obiedzie z podopiecznymi Klubu. Na zaproszenie Anny Zegarek - szefowej Zarządu Miejskiego PKPS, który wspomaga i organizuje działania Klubu Seniora na spotkanie przybyli : Waldemar Lamkowski wicestarosta powiatu malborskiego z dyrektorem wydziału edukacji Stanisławem Sumowskim, Przewodniczący Rady Miasta Malborka Paweł Dziwosz i Jan Tadeusz Wilk wiceburmistrz Malborka oraz Dyrektor MOPS Jacek Wojtuszkiewicz. W spotkaniu uczestniczyła Agnieszka Kotłowska - sekretarz Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Goście nie tylko przekazali swoje życzenia i prezenty Seniorom – wręczyli każdemu z nich czerwone róże w podziękowaniu za piękną służbę.

Były chwile wspólnego śpiewania i spotkanie z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Zaplanowane następne spotkanie na czas Bożego Narodzenia.