baner39.jpg

W dniu 18 kwietnia (czwartek) 2019 roku odbyło się VII posiedzenie Pomorskiej Rady Oświatowej pod przewodnictwem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Tematyka posiedzenia była poświęcona nauczycielom i zachodzącym zmianom w oświacie.

Czytaj więcej...

Od lipca 2018 roku trwały przygotowania do wyjazdu na spotkanie młodzieży z krajów Unii Europejskiej w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, na które nasi uczniowie zostali zaproszeni przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Warszawie, w nagrodę za udział w ogólnopolskim konkursie EUROSCOLA. Sporo formalności, dużo pracy przy przygotowaniu do reprezentowania i przedstawienia naszego kraju, miasta i szkoły oraz do pracy w grupach tematycznych nad kluczowymi zagadnieniami w kształtowaniu dalszej polityki europejskiej.

Czytaj więcej...

W sobotę 13 kwietnia - od 10 do 13, w ramach dni otwartych popularnego malborskiego technika i warsztatów szkolnych, odbył się piknik edukacyjny w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku. Nauczyciele Centrum i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zaprosili rodziców, pracodawców i młodzież na spotkanie w swoich pracowniach.

Czytaj więcej...

W dniu 21 marca 2019 roku odbył się VIII z kolei finał konkursu policyjnego zorganizowany przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni. Indeks na tę uczelnię wygrała laureatka I miejsca Nikola Kwaśniewska – uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego ZSP nr 4 w Malborku. Miejsce trzecie uzyskał również uczeń tej szkoły – Marcin Chojnacki. Zwycięską reprezentację przygotował nauczyciel przedmiotów policyjnych Dariusz Kropornicki.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62