baner5.jpg

W sobotę 13 kwietnia - od 10 do 13, w ramach dni otwartych popularnego malborskiego technika i warsztatów szkolnych, odbył się piknik edukacyjny w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku. Nauczyciele Centrum i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zaprosili rodziców, pracodawców i młodzież na spotkanie w swoich pracowniach.

Czytaj więcej...

W dniu 21 marca 2019 roku odbył się VIII z kolei finał konkursu policyjnego zorganizowany przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni. Indeks na tę uczelnię wygrała laureatka I miejsca Nikola Kwaśniewska – uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego ZSP nr 4 w Malborku. Miejsce trzecie uzyskał również uczeń tej szkoły – Marcin Chojnacki. Zwycięską reprezentację przygotował nauczyciel przedmiotów policyjnych Dariusz Kropornicki.

Czytaj więcej...

Biuro Programu „Niepodległa” wraz z Komendantem Głównym Policji zapraszają do udziału w konkursie literackim na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne „Stulecie polskiego kryminału”. Ze względu na setną rocznicę powstania Policji i polskiej kryminalistyki, prace konkursowe powinny zawierać mocno rozbudowany motyw policyjny.

Czytaj więcej...

Nauczyciele, wychowawcy przy wsparciu rodziców Ośrodka Szkolno-Wychowawczego imienia Marii Grzegorzewskiej w Malborku przygotowali pierwszą edycję „Wytwórni Talentów’. To Międzywojewódzki Konkurs Talentów, do którego zaproszono placówki uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z pomorskiego i elbląskiego.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62