baner8.jpg

W piątek 22 marca 2019r. o godz. 10.00 w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku odbyła się debata zorganizowana przez Komendanta Powiatowego Policji w Malborku przy współpracy z dyrekcją Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ".

Czytaj więcej...

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Fizycznego „Wygraj Indeks” jest Wydział Matematyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Konkurs odbywał się pod patronatem Dziekana Wydziały FTiMS i składał się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na rozwiązaniu zadań konkursowych i przesłaniu do komisji konkursowej, która do kolejnego etapu zakwalifikowała 96 osób z Polski. II etap odbył się 9 marca 2019 r. w AUDYTORIUM MAXIMUM POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ. Tylko 19 osób zakwalifikowało się do finału, wśród nich Mikołaj Gradowski, uczeń klasy III a I LO w Malborku.

Czytaj więcej...

20 marca 2019 roku po raz dziesiąty uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych powiatu malborskiego spotkali się na Targach Edukacyjnych w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy z udziałem dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych. Targi otworzył Mirosław Czapla Starosta Malborski, życząc młodym ludziom mądrego wyboru szkoły, która spełni ich oczekiwania.

Czytaj więcej...

W czwartek (14 marca) w Szkole Łacińskiej w Malborku odbyła się wieczornica patriotyczna zorganizowana przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Tadeusza Kościuszki w Malborku - wspólnie z malborską filią Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej. Wieczornica odbyła się pod hasłem „Malbork w domu ojczystym” i będzie realizowana w ramach obchodów Pomorskie Drogi do Niepodległej.

Czytaj więcej...

28 miesięcy to bardzo dużo czasu, to dwa pełne lata i 4 miesiące. W takim okresie może zdarzyć się bardzo wiele ciekawych sytuacji, w szczególności w życiu młodego człowieka.

28 miesięcy to właśnie czas życia projektu, w którym brali udział nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Projekt Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne rozpoczął się 1. listopada 2016 roku i w zeszłym tygodniu – 28 lutego formalnie się zakończył. Obecnie trwa czas podsumowań i rozliczeń.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62