baner42.jpg

Już po raz trzeci Dziennik Bałtycki zorganizował plebiscyt, którego celem było wyróżnienie kreatywnych nauczycieli oraz wybitnych placówek dydaktycznych w województwie pomorskim. Z przyjemnością informujemy, że troje nauczycieli z naszej szkoły – P. Jadwiga Gmyrek, P. Małgorzata Gumprecht oraz P. Jarosław Galicki – w wyniku głosowania SMS-owego zajęło trzy najwyższe miejsca w powiecie malborskim w kategorii „nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych”. Ponadto, w wyniku dalszego głosowania na etapie wojewódzkim, P. Jadwiga Gmyrek zajęła czwarte miejsce w tej kategorii w województwie pomorskim.

Czytaj więcej...

W dniu 19 grudnia 2018 roku Starosta Malborski Mirosław Czapla przyjął ślubowanie od Alicji Maziarz i Grzegorza Tanasowa, którzy zdali egzamin i uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Czytaj więcej...

Już ćwierć wieku ma tradycja Pomorskiego Bożonarodzeniowego Stołu w Starym Polu.
13 grudnia w Starym Polu odbył się jubileuszowy przegląd tradycji kulinarnych i kultury regionu Pomorza związanej z Bożym Narodzeniem. W przeglądzie uczestniczyło 17 kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń regionalnych. Wśród uczestników Przeglądu byli uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku.

Czytaj więcej...

W nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych i Europejskiego Tygodnia Autyzmu dyrektorki malborskich ośrodków dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych - Małgorzata Bychawska i Róża Zarańska – Banasik, zaprosiły do siebie złotego medalistę w kajakarstwie Letnich Igrzysk Paraolimpijskich z 2016 roku Jakuba Tokarza. W spotkaniu uczestniczyła też trenerka Renata Klekotko.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62