baner21.jpg

Informacja prasowa Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w sprawie poważnej awarii kolektorów ściekowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m.st. Warszawy.

Czytaj więcej...

PIĘKNA WIEŚ POMORSKA 2019”

etap powiatowy

W dniu 2 lipca 2019 r. powiatowa komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 22/2019 Starosty Powiatu Malborskiego z dnia 26.06.2019 r., w której skład weszli: przedstawiciel Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu - Oddział w Starym Polu oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Malborku, dokonała oceny „Zagród” i „Wsi” zgłoszonych przez komisje szczebla gminnego do eliminacji powiatowych w ramach konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2019”.

Czytaj więcej...

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.  
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Czytaj więcej...

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w Starym Polu zaprasza na szkolenie organizowane przez KOWR w Pruszczu Gdańskim pt. „OZE - szansa na innowacyjne rolnictwo”, które odbędzie się 5 marca (wtorek) 2019 roku o godz. 9:00 w PODR, Oddział w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 21 w sali Unijnej.

Czytaj więcej...

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w Starym Polu wspólnie z firmą BioWarmia BioEnergia i Biosurowce (3B) zaprasza na organizowany w dniu 12 marca 2019 roku o godz. 10:00 wyjazd szkoleniowy „Zapoznanie się z funkcjonowaniem biogazowni rolniczej Ośrodka Hodowli Zarodowej Gajewo, baza w Tragaminie”.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62