baner13.jpg

Konkurs fotograficzny pn. „Klastry energii, jako forma promowania energetyki rozproszonej w ramach POIiŚ 2014-2020” przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką klastrów energii, a w szczególności przedstawicieli klastrów energii lub planujących stworzenie klastra.

Jego celem jest promowanie rozwoju lokalnych inicjatyw wykorzystujących odnawialne źródła energii w formule klastra energii.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Czytaj więcej...

W dniu 6 grudnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Malborku w ramach realizacji Projektu BIOBALT odbyło się seminarium powiatowe pt. „Zrównoważone zarządzanie zasobami w gospodarstwie rolnym” zorganizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu – Biuro Powiatowe w Malborku oraz Starostę Powiatu Malborskiego.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku wraz z Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Lubaniu - Biuro Powiatowe w Malborku organizuje w dniu 06.12.2016 r. seminarium pn. „Zrównoważone zarządzanie zasobami w gospodarstwie rolnym”, które odbędzie się w ramach realizacji Projektu BIOBALT. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62