baner31.jpg

W dniu 20.06.2016 r. powiatowa komisja powołana Zarządzeniem Nr 22/2016 Starosty Powiatu Malborskiego, w której skład weszli: przedstawiciel Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku – Oddział w Starym Polu oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Malborku dokonali oceny „Zagród” oraz „Wsi” zgłoszonych przez komisje szczebla gminnego do eliminacji powiatowych konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2016”.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 4 kwietnia 2016 r. w Galerii Żuławskiej „Ołówek” w Nowym Stawie, odbyło się spotkanie na temat projektu zmiany ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego z 2015 r. Spotkanie zorganizowane było przy współudziale Posła RP Pana Jerzego Borowczaka, Senatora RP Pana Leszka Czarnobaja oraz Starosty Powiatu Malborskiego Pana Mirosława Czapli. W spotkaniu udział wzięli Burmistrzowie i Wójtowie gmin powiatu malborskiego, Sołtysi oraz Rolnicy.

Czytaj więcej...

Rosnący w Hniszowie, gmina Ruda-Huta, dąb Bolko zwyciężył w konkursie Drzewo Roku 2015 zorganizowanym przez Klub Gaja. Teraz dąb Bolko reprezentuje Polskę w międzynarodowym plebiscycie Europejskie Drzewo Roku 2016.

Zapraszamy do wzięcia udziałau w głosowaniu. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Malborku 22 października br. odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego etapu konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2015”. Organizatorami konkursu są: Województwo Pomorskie oraz Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, a współorganizatorami gminy i starostwa powiatowe.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo
Kapituła Nagrody Bursztynowego Mieczyka zaprasza do udziału w XXI edycji Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego, ufundowanej przez Wojewodę Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dla najlepiej działających organizacji pozarządowych w obszarze polityki społecznej i ochrony środowiska z terenu naszego województwa.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62