baner9.jpg

To już 15 lat w UE. Przez ten okres udało nam się dokonać szeregu inwestycji. Najważniejsze to te dotyczące naszego kapitału społecznego - a więc lokalnej społeczności. Udało nam się pozyskać dla powiatu prawe 60 mln złotych, zrealizować 58 projektów, zaktywizować ponad 32 tysiące osób, czy też udzielić ponad 1600 dotacji wspierając przedsiębiorczość naszych mieszkańców. Efektywność realizowanych działań wyniosła blisko 70%. Tysiące osób znalazło zatrudnienie i setki pracodawców otrzymało wsparcie finansowe. Aby podsumować ten pracowity okres jako współorganizatorzy zapraszamy mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych na Festyn 15- lecia w Unii Europejskiej, który odbędzie się w ogrodzie Muzeum Miasta Malborka przy ul. Kościuszki w dniu 11.05.2018 w godzinach 12.00-16.00.

Czytaj więcej...

W tym tygodniu rozpoczną się zapisy na Forum Przedsiębiorstw! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem zaangażowanym w procesy zarządzania i nastawionym na rozwijanie swojej firmy, nie może zabraknąć ciebie na tym wydarzeniu. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się 29 maja (środa) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Forum Przedsiębiorstw już od 14 lat przyciąga małe i średnie firmy, czasami także przedstawicieli korporacji i innych podmiotów prowadzących komercyjną działalność. Wydarzenie jest doskonałą platformą wymiany aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu w warunkach niepewnej rzeczywistości.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62