baner28.jpg

Rozpoczyna się 26. edycja Konkursu Piękna Wieś - „Piękna Wieś Pomorska 2019”.

Główną ideą Konkursu jest ochrona, poprawa wartości krajobrazu przyrodniczego oraz kulturowego pomorskich wsi.

Organizatorem Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2019” jest Województwo Pomorskie, zaś partnerami merytorycznymi i organizacyjnymi są urzędy gmin i starostwa powiatowe w województwie pomorskim.

Tegoroczne zmagania odbędą się w dwóch kategoriach „Wieś” i „Zagroda” w trzech etapach - gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na XV Malborskie Targi Pracy, które odbędą się 5 kwietnia 2019 roku w godz. 10:00 - 12:00 w Szkole Podstawowej Nr 5 w Malborku.

Czytaj więcej...

Podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Malborku będą mogli wkrótce zamieszkać w mieszkaniu chronionym. To forma pomocy osobom pełnoletnim opuszczającym pieczę zastępczą, dzięki której będą mogły nauczyć się samodzielności i przygotować się do nowej sytuacji życiowej.

Mieszkanie chronione będzie kolejnym systemowym narzędziem, które wspomoże pracę i skuteczność pomocy świadczonej przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Malborku. Z tej formy wsparcia skorzystają osoby opuszczające pieczę zastępczą - rodzinną lub instytucjonalną - ale z różnych powodów nie mogą wrócić do środowiska związanego z rodziną biologiczną lub nie mają możliwości rozpoczęcia od razu życia „na swoim”.

Czytaj więcej...

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku zaprasza na wartaty: "Bo w kobiecie jest moc"

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62