baner29.jpg

 PROGRAM STYPENDIÓW POMOSTOWYCH”

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do XVI edycji „Programu Stypendiów Pomostowych” na rok akademicki 2017/2018 realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości (FEP) wspólnie z: Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim oraz innymi instytucjami, które przystąpią do realizacji Programu przy wsparciu organizacyjnym Agencji Nieruchomości Rolnych.

Program polega na finansowaniu stypendiów studentom pierwszego roku dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w akademiach. O stypendia mogą ubiegać się kandydaci podejmujący studia na uczelniach wojskowych jako żołnierze zawodowi.

Nabór kandydatów przeprowadzany jest wg zasad określonych w „Regulaminie przyznawania
i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2017/2018” (Segment IA). O stypendium mogą ubiegać się tegoroczni maturzyści, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną w 2017 r. oraz spełniają warunki określone w regulaminie.


Załączniki do pobrania:

- Program Stypendiów Pomostowych
- Regulamin Stypendiów Pomostowych

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

ZARZĄD POWIATU MALBORSKIEGO

OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA

SPECJALNEGO OŚRODKA REWALIDACYJNO - WYCHOWAWCZEGO DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY Z AUTYZMEM

W MALBORKU, UL. JAGIELLOŃSKA 79/82

 

1. Stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku może zajmować nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który spełnia łącznie następujące wymagania:

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

ZARZĄD POWIATU MALBORSKIEGO

OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA

ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4

W MALBORKU, PL. G. NARUTOWICZA 14

1. Stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku może zajmować nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który spełnia łącznie następujące wymagania:

Czytaj więcej...

Gdy na termometrze jest już powyżej kilkunastu kresek, a na plaży znów robi się tłoczno, to znak, że kolejne wakacje są naprawdę blisko! Latem warto jednak zadbać nie tylko o dobrą opaleniznę ale i własny portfel. Okazja ku temu jest doskonała. Już 31 maja ruszają Letnie Targi Pracy Pomorza. Znajdziesz tam setki ofert pracy sezonowej z Trójmiasta, Władysławowa, Helu i innych miast. Więc jak, najpierw do pracy, a potem na plażę?

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62