Ankieta dotycząca badaniu opinii mieszkańców Żuław

Trwają prace nad przygotowaniem strategii Żuławskiego Obszaru Funkcjonalnego Żuławy w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego w zakresie diagnozy. Obecnie rozpoczynamy etap badań ankietowych dla mieszkańców poszczególnych gmin. Zespół Doradców Związku Miast Polskich przygotował formularz ankiety online.

Bardzo ważne jest dla nas Państwa zdanie, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest poznanie Państwa opinii o miejscu zamieszkania, sposobach korzystania z usług publicznych i potrzebach w tym zakresie. Wyniki tego badania będą wykorzystane w pogłębionej diagnozie Obszaru Partnerstwa  pomocnej w opracowaniu strategii jego rozwoju. Dzięki strategii dla Żuław nasz powiat będzie mógł jeszcze szerzej skorzystać ze środków zewnętrznych, które pomogą sfinansować potrzebne inwestycje.

Ankieta dostępna będzie do 18 września 2022 r. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu ok. 10 minut.

Projekt jest realizowany przez zespół doradczy Związku Miast Polskich na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi. Gotowy dokument Strategii powstanie w kwietniu 2023 roku. Zapraszam Państwa do jego współtworzenia.

Link do ankiety

W celu zapoznania się z pytaniami dostępna jest ankieta w wersji pdf