Festyn rodzinny w ramach DNI Funduszy Europejskich.

18 czerwca w ogrodzie Muzeum Miasta Malborka odbył się festyn rodzinny, gdzie prezentowano projekty edukacyjne i wspomagające pracodawców zrealizowane ze środków Unii Europejskiej.

18 czerwca w ogrodzie Muzeum Miasta Malborka odbył się festyn rodzinny, gdzie prezentowano projekty edukacyjne i wspomagające pracodawców  zrealizowane ze środków Unii Europejskiej.  Swoje osiągnięcia prezentowało Centrum Edukacji Zawodowej, gdzie  poprawiono bazę dydaktyczną w kształceniu w zawodach kucharz, fryzjer, mechanik samochodowy czy obróbki skrawaniem wykorzystując nowoczesne technologie. Więcej informacji (tutaj – załącznik INFORMACJE DOFE 2021 ). Swoje prezentacje przedstawili także Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Powiatowy Urząd Pracy. Zorganizowano loterię fantową i animacje dla dzieci.  W ramach Dni Funduszy Europejskich  PUP przeprowadził w trybie zdalnym dla uczniów warsztaty z przedsiębiorczości.