Uroczyste wręczenie aktów nadania

W piątek 26 sierpnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Malborku odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Malborski. W bieżącym roku do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego przystąpiło 8 nauczycieli, którzy pomyślnie zdali egzamin. Po złożeniu uroczystego ślubowania, akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego wręczył Starosta Malborski Mirosław Czapla, Wicestarosta Malborski Waldemar Lamkowski oraz członkowie Zarządu Powiatu: Piotr Szwedowski i Przemysław Wądołowski.

Stopień nauczyciela mianowanego otrzymali:

1. Diana Żukowska –nauczyciel w  Zespole Szkół Technicznych w Malborku
  2. Ewa Kukowska – nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych w Malborku
  3. Elżbieta Pesta – nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  4. Marta Matylewska – Stec – nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Malborku
  5. Marcin Marciniak – nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym  w Malborku
  6. Karolina Hajdukiewicz – nauczyciel w  Centrum Edukacji Zawodowej
  7. Justyna Dziarska – nauczyciel w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym
  8. Milena Piątek -  nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym

Podczas uroczystości złożono gratulacje jak i wręczono akty nominacji na stanowisko nowo  powołanym dyrektorom tj. Technikum Nr 3 - Janowi Stawickiemu oraz Zespołu Szkół Technicznych - Romanowi Klofczyńskiemu, a także pożegnano i podziękowano za dotychczasową współpracę dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku Pawłowi Rybakowi, któremu dotychczasowa kadencja dobiegła końca.