Komunikat dla klientów Starostwa Powiatowego w Malborku

Komunikat dla klientów Starostwa Powiatowego w Malborku

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Powiatu Malborskiego

W związku z rozpowszechniającym się wirusem SARS-CoV-2, potocznie nazywanym korona wirusem wywołującym chorobę COVID-19 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym apelujemy o ograniczenie w miarę możliwości załatwiania spraw administracyjnych bezpośrednio w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Malborku.

Apel ten w szczególności kierujemy do osób powracających z regionów gdzie panuje epidemia, a także osób z objawami przeziębienia – gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw administracyjnych za pomocą sieci Internet – wiadomości e-mail oraz Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

W obecnej sytuacji zachęcamy Państwa do regulowania zobowiązań finansowych wobec powiatu malborskiego za pomocą bankowości elektronicznej. Nr podstawowego rachunku bankowego: 63 1160 2202 0000 0002 5807 3117 (Bank Millenium).

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 uprzejmie prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez inspektoraty sanitarne.

Lista wytycznych, które odpowiednio stosowane znacznie przyczynią się do ograniczenia ryzyka wystąpienia epidemii dostępna jest pod adresem: https://powiat.malbork.pl/strona/koronawirus-informacja