Przejdź do treści

Aktualności - Powiat Malborski

Komunikat Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Malborku

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo w związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju stanu epidemii przedłużamy okres ograniczenia kontaktu z klientem.  

Od 25 marca 2020 roku do odwołania pracujemy w trybie wewnętrznym.

Pragniemy Państwu zaproponować nowe formy kontaktu, które mogą być pomocne       w tym trudnym okresie:

  1. Poradnia czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.
  2. Kontakt telefoniczny: 55 272-98-03; 55 647-37-00 oraz mailowy: pppmalbork@post.pl
  3. Proponujemy mailowy kontakt z pracownikami. Poniżej lista specjalistów placówki z możliwością indywidualnego kontaktu mailowego.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

ADRES

Magdalena Korycka

pedagog

korycka.magdalena@ppp.malbork.pl

Beata Szymala

pedagog

beata.szymala@ppp.malbork.pl

Beata Rudnicka

pedagog

beata.rudnicka@ppp.malbork.pl

Krystyna Organista

pedagog

krystyna.organista@ppp.malbork.pl

Ewelina Szymeczko – Szewczyk

psycholog

ewelina.szymeczko@ppp.malbork.pl

Joanna Kochańska

psycholog

joanna.kochańska@ppp.malbork.pl

Iwona Piechowska

logopeda

iwa.piech@ppp.malbork.pl

Barbara Harasimowicz – Heise

psycholog

barbara.harasimowicz@ppp.malbork.pl

Urszula Mela

psycholog

urszula.mela@ppp.malbork.pl

Agnieszka Podolska – Ulatowska

logopeda

agnieszka.podolska@ppp.malbork.pl

Karolina Bakalarz

pedagog

karolina.bakalarz@ppp.malbork.pl

Iwona Sochaczewska – Nocuń

rehabilitant

iwona.sochaczewska@ppp.malbork.pl

Marta Bownik – Bączek

psycholog

marta.bownik@ppp.malbork.pl

Aleksandra Szukszta

Psycholog

aleksandra.szukszta@ppp.malbork.pl

Anna Poleszak

psycholog

anna.poleszak@ppp.malbork.pl

 

  1. Można też uzyskać telefoniczną poradę specjalistyczną: pedagogiczną, logopedyczną, psychologiczną.  Zalecany jest  wtedy telefoniczny kontakt pod numerem 55 647-37-00; 55 272-98-03
  2. Udzielamy również porad on-line ( za pośrednictwem Skype’a) po uprzednim telefonicznym umówieniu się na tę formę kontaktu.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Mamy nadzieję, że zaproponowane formy współpracy będą pomocne i przyczynią się do optymalnego radzenia sobie          w  trudnej sytuacji. 

                                                                                        Dyrektor PPP w Malborku

                                                                                        Henryka Kropidłowska

Link do strony Misto Malbork
Tło

Powiat Malborski