Przejdź do treści

Aktualności - Powiat Malborski

Kończy się nabór wniosków do Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY

Masz pomysł na działania w swojej okolicy? Nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację? Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Nowy, bo tworzonym w nowym, większym partnerstwie, którego liderem jest Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych, opartym o otwartość, zaufanie i solidarność, tworzącym nową jakość we wsparciu rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych.

Rozpoczął się nabór do Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY!

Operatorzy zapraszają do składania wniosków na:

- inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego (mini-grant do 1000 zł lub grant do 6 000 zł)

- na wsparcie młodej organizacji pozarządowej (grant do 10.000 zł)

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Kiedy?

Nabór wniosków trwa:

- do 18 lipca 2021 – inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego

- do 18 sierpnia 2021  - na wsparcie młodej organizacji.                   

Projekty mogą być realizowane w terminach:

 - od 1 sierpnia do 15 grudnia 2021 r. - inicjatywy lub projekty ze sfery pożytku publicznego  

- od 10 września do 15 grudnia 2021 r. - rozwój młodej organizacji pozarządowej.

Do zdobycia maksymalnie 6000 zł na realizację inicjatywy lub projektu ze sfery pożytku publicznego i do 10.000 zł na rozwój młodej organizacji!

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Bieżące informacje są także na: facebook.com/akumulatorspoleczny.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Partnerem Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, działającym w powiecie malborskim jest Malborskie Stowarzyszenie OŚ. Organizacja zachęca zainteresowanych Funduszem do kontaktu. Istnieje możliwość bezpłatnego skonsultowania wniosku w piątek 16 lipca w godz. Od 15 do 19 oraz w niedzielę w godzinach od 12 do 18 w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Stare Miasto 21/18 w Malborku.

Pytania o Fundusz można kierować mailowo:

os.malbork@gmail.com

copmalbork@gmail.com

oraz telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503 845 796.

 

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
Link do strony Misto Malbork
Tło

Powiat Malborski