Przejdź do treści

Aktualności - Powiat Malborski

List Prezes Barbary Średniawa w sprawie Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej

Szanowne Panie, Szanowni Panowie uczestnicy Olimpiad Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel"

Jeśli śledzicie nasze strony internetowe, to wiecie, że organizujemy III Olimpiadę, jak na razie zgłosiło się jedenaście  starostw, na których terenie odbędą się do końca listopada eliminacje powiatowe.

Koronawirus nam nie przeszkodzi, bo my seniorzy umiemy, a jeśli nie to się nauczymy korzystać z internetu, zdalnie się przygotowywać i wziąć udział w eliminacjach.

A może już będzie można zorganizować eliminacje stacjonarnie.

Zainteresowanych proszę o zajrzenie na strony internetu, każdemu, kto się zgłosi wyślemy materiały do samokształcenia i linki do wykładów, które już się odbywają w każdy czwartek o godz. 12.00 i w każdej chwili można do nich wrócić https://www.facebook.com/Olimpiada-Wiedzy-Obywatelskiej-111692980589559/, lub https://srebrniobywatele.wordpress.com/olimpiada/.

Żeby dobrze przygotować nas do Olimpiady będziemy organizowali spotkania z przedstawicielami partii , głównych aktorów sceny politycznej. Zaczniemy od spotkania z przedstawicielem PiSu, następnie PO, Nowoczesnej, SLD, i innych. Każdemu z polityków chcemy zadać  pięć pytań dotyczących nas, Seniorów. Zapytamy o lekarstwa, o geriatrię, ale i o podatki. Mamy gorącą prośbę, aby każda seniorka, każdy senior przysłał nam pięć pytań, które chciałby  zadać. Spotkania będzie można śledzić w Internecie. Prowadzić spotkanie i zadawać pytania w naszym imieniu będzie profesor UG Jan Wendt. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swoich pytań, termin do 20.09.2020 na adresy: barbara-sredniawa@wp.pl lub aleksandra.fijalkowska@metropoliagdansk.pl

Czekamy na pytania, czekamy na zgłoszenia, czekamy na kontakt

Pozdrawiamy wszystkich.

Organizatorzy olimpiady

Prezes Barbara Średniawa 

Gdańsk, dnia 04.09.2020

Link do strony Misto Malbork
Tło

Powiat Malborski