Możliwość aplikowania o środki na wzmocnienie organizacji społecznych oraz budowanie społeczeństwa obywatelskiego

Lider Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny zachęca do aplikowania o środki na wzmocnienie organizacji społecznych oraz budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, które wraz z partnerami (mogą nimi zostać instytucje publiczne, takie jak samorządy, szkoły, biblioteki, oraz firmy prywatne) będą mogły ubiegać się o środki pochodzące z Funduszy EOG. Budżet progrmu wynosi ponad 100 mln zł.

Wraz z rozpoczęciem działań
tworzona jest baza kontaktów, która pozwoli docierać do szerszego grona potencjalnych wnioskodawców. Zachęcamy do wypełnienia formularza, dzięki czemu będziecie Państwo otrzymywać aktualne informacje o Programie.

Link do formularza
Czekamy na Twoje zgłoszenie!