Przejdź do treści

Aktualności - Powiat Malborski

Nabór do szkół 2021/2022

Liceum, technikum czy szkoła branżowa?

Aby ułatwić ósmoklasistom wybór nowej szkoły, Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku opracował informator na nowy rok szkolny 2021/2022.

Najbliższe tygodnie są kluczowe do podjęcia decyzji w sprawie wyboru najlepszej drogi dalszej edukacji. W przygotowanym informatorze można znaleźć wszystkie przydatne informacje na temat postępowania rekrutacyjnego.

W naszym powiecie oferujemy dla każdego ucznia kilka możliwych wyborów. Dyrektorzy szkół przygotowali ciekawe propozycje, które mogą was zainteresować – zapewnia Mirosław Czapla, starosta malborski, na łamach informatora. – Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych liceów i techników oraz szkół branżowych, gdzie czeka wykwalifikowana kadra.

W informatorze znajdują się też prezentacje ofert edukacyjnych wszystkich szkół średnich, a także prezentacje Centrum Edukacji Zawodowej, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, Powiatowego Ogniska Plastycznego i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Informator można pobrać – Informator na rok szkolny 2021-2022

Sprawdź też możliwą ścieżkę dalszej edukacji i korzyści z wyboru szkoły zawodowej – Ścieżka edukacyjna

Link do strony Misto Malbork
Tło

Powiat Malborski