Nagrody Starosty dla najlepszych absolwentów za rok 2021

Wicestarosta Waldemar Lamkowski wręczył dzisiaj nagrody i dyplomu dla najlepszych abiturientów szkół ponadpodstawowych powiatu Malborskiego. Nagrody Starosty w wysokości 1000 zł trafiły do najlepszych absolwentów liceum i technikum. Najlepsza licealistką w powiecie okazała się Emilia Lemkowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Najlepszym absolwentem technikum został wybrany przez kapitułę Sebastian Sztucka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. Kapituła Wyróżnień Absolwentów przyznała także nagrody specjalne – również w wysokości 1000 zł, dla Rafała Marczuka z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych ner 3 w Malborku oraz dla Patrycji Fabiańskiej z I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sinkiewicza Malborku. W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy wyróżnionych placówek i przedstawiciele wydziału edukacji starostwa.

Wicestarosta Waldemar Lamkowski wręczył dzisiaj nagrody i dyplomy dla najlepszych abiturientów szkół ponadpodstawowych powiatu malborskiego. Razem z Wicestarostą w uroczystości uczestniczyła Skarbnik Powiatu Malborskiego Pani Lucyna Bednarska. Nagrody Starosty w wysokości 1000 zł trafiły do najlepszych absolwentów liceum i technikum. Najlepszą licealistką w powiecie okazała się Emilia Lemkowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku.

Najlepszym absolwentem technikum został wybrany przez kapitułę Sebastian Sztucka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku.  Kapituła Wyróżnień Absolwentów przyznała także nagrody specjalne – również w wysokości 1000 zł, dla Rafała Marczuka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku oraz dla Patrycji Fabiańskiej z I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sinkiewicza w Malborku. W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy wyróżnionych placówek i przedstawiciele wydziału edukacji starostwa.