Olimpiada Energetyczna o puchar Prezydenta Miasta Gdyni

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Energetycznej o puchar Prezydenta Miasta Gdyni. Do rywalizacji mogą zgłaszać się rodziny (dorośli + dzieci) z całego województwa pomorskiego.

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Energetycznej o puchar Prezydenta Miasta Gdyni. Do rywalizacji mogą zgłaszać się rodziny (dorośli + dzieci) z całego województwa pomorskiego.

Olimpiada Energetyczna odbędzie się online 17 października o godz. 11.00. Rywalizacja będzie transmitowana na żywo na facebooku oraz kanale YouTube Olimpiady Energetycznej.

Zwycięska drużyna otrzyma hulajnogę elektryczną oraz bilety na rodzinne wejście do Centrum Nauki Experyment. Na zdobywców drugiego miejsca czeka oczyszczacz powietrza z nawilżaczem oraz bilety na rodzinne wejście do Centrum Nauki Experyment. Laureaci trzeciego miejsca zdobędą zestaw LEGO Creator 10268 oraz bilety na rodzinne wejście do Centrum Nauki Experyment. Do wyróżnionych trafią natomiast energetyczne gadżety edukacyjne.

Więcej informacji oraz rejestracja pod adresami:

www.gdynia.pl/olimpiada

www.olimpiadaenergetyczna2020.pl