Organizacja pracy w Starostwie Powiatowym w Malborku w okresie zagrożenia koronawirusem

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadza się zasady obsługi klientów Starostwa Powiatowego w Malborku (zwanego dalej Starostwo)

Mając na względzie zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego odnośnie przeciwdziałania możliwości rozprzestrzeniania się koronowirusa COVID-19, w trosce o zdrowie obsługiwanych mieszkańców i pracowników, wprowadza się zmianę organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Malborku.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadza się zasady obsługi klientów Starostwa Powiatowego w Malborku (zwanego dalej Starostwo).

1. Podstawową zasadą obsługi klienta w Starostwie jest kontakt telefoniczny, mailowy lub elektroniczny.
  2. Załatwienie spraw wymagających osobistej wizyty w Starostwie będzie możliwe wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu wizyty. Wejście do Urzędu będzie możliwe jedynie od strony Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg. Wykaz numerów telefonicznych do kontaktów w poszczególnych komórkach organizacyjnych Starostwa stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia.
  3. Na umówioną wizytę należy przyjść punktualnie.

Na terenie budynków Starostwa mogą przebywać tylko klienci zgłaszający się na umówiony termin.

Pisma będzie można składać na dzienniku podawczym zlokalizowanym przy Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg.

Zalecam aby wszelkie sprawy w Starostwie załatwiać za pośrednictwem:

1. elektronicznej skrzynki podawczej – e-PUAP,
  2. poczty tradycyjnej, elektronicznej lub telefonicznie.

Apeluję o ograniczenie lub odłożenie wizyty osobistej w Starostwie do czasu zniesienia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego.

Zarządzenie wraz z wykazem numerów telefonicznych Starostwa Powiatowego w Malborku.