Otwarty konkurs ofert dla NGO na pomoc potrzebującym Ukraińcom

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań Samorządu Województwa Pomorskiego w sferze zadań publicznych obejmujących działalność pożytku publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób przebywających na terenie województwa pomorskiego w związku z trwającymi działaniami wojennymi w Ukrainie pn. „Inspirowanie i promowanie nowych rozwiązań w zakresie pomocy społecznej poprzez łagodzenie skutków ubóstwa i wspieranie programów o charakterze ponadlokalnym na rzecz wyjścia z trudnych sytuacji życiowych.”

Więcej informacji na stronie: https://pomocukrainie.pomorskie.eu/2022/03/04/otwarty-konkurs-ofert-dla-ngo-na-pomoc-potrzebujacym-ukraincom/