Otwarty konkurs ofert na powierzenie w roku 2022 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej

Zgodnie z Uchwałą nr 309/2021 Zarząd Powiatu Malborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie w roku 2022 zadań z zakresu:

NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

I NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO WRAZ Z MEDIACJĄ I REALIZACJĄ EDUKACJI PRAWNEJ

1. Zadanie pierwsze: PROWADZENIE PUNKTU NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO WRAZ Z MEDIACJĄ I REALIZACJĄ EDUKACJI PRAWNEJ LUB PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ WRAZ Z MEDIACJĄ I REALIZACJĄ EDUKACJI PRAWNEJ W MALBORKU.

2. Zadanie drugie: PROWADZENIE PUNKTU NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO WRAZ Z MEDIACJĄ I REALIZACJĄ EDUKACJI PRAWNEJ LUB PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ WRAZ Z MEDIACJĄ I REALIZACJĄ EDUKACJI PRAWNEJ W NOWYM STAWIE.

Oferty należy złożyć do dnia 25 października 2021 r. do godz. 15:00 w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Malborku, pl. Słowiański 17, 82-200 Malbork. W przypadku ofert wysłanych drogą pocztową lub kurierską decyduje data wpływu do Starostwa.

Załączniki do konkursu na stronie bip.powiat.malbork.pl