Podziękowania dla wychowanków MOW za pomoc w remoncie mieszkania.

W sali obrad Rady Powiatu Malborskiego Waldemar Lamkowski wicestarosta podziękował wychowankom malborskiego ośrodka wychowawczego za pomoc w remoncie mieszkania. Chłopcy wraz z konserwatorem placówki podjęli się malowania i remontu pokoi mieszkalnych dla Fundacji Dzieciom Wyrównajmy Ich Szansę.

– To była pożyteczna i potrzebna praca, za którą serdecznie dziękujemy. Wasze zaangażowanie pomocy innym jest przykładem dla innych. Tak buduje się przyjaźń i współodpowiedzialność za losy innych. To postawa godna wyróżnienia – wspomniał Waldemar Lamkowski.

Podziękowania wraz drobnymi upominkami otrzymali Rafał Kozłowski, Brajan Imiołek i Mateusz Hinc. Pracami remontowymi kierował Grzegorz Grochecki. W tej niecodziennej uroczystości uczestniczyła także  Wioletta Jachim kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, która podziękowała za pomoc i wsparcie  Dariuszowi Miąskowskiemu -  dyrektorowi MOW. Obecny był również dyrektor Stanisław Sumowski z Wydziału Edukacji.