Reprezentanci powiatu malborskiego z Technikum nr 3 na Gali Stypendialnej

Miło nam poinformować, że uczniowie Technikum nr 3 w Malborku, jako jedyni reprezentanci powiatu malborskiego, dnia 12 grudnia 2022 r. uczestniczyli w uroczystej Gali Stypendystów w przepięknym i świątecznym wnętrzu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Pamiątkowe dyplomy wręczył pan Józef Sarnowski – członek Zarządu Województwa Pomorskiego.

Przypominamy, że stypendia zostały przyznane w ramach projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Pomorskiego pn.: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Projekt skierowany jest do uczniów – mieszkańców województwa pomorskiego, kształcących się w szkołach zawodowych na terenie województwa, w zawodach odpowiadających Branżom kluczowym i wpisujących się w Inteligentne Specjalizacje Pomorza oraz wykazujących predyspozycje do przedmiotów zawodowych.

Stypendystami na rok szkolny 2022/2023 są:

• Jakub Amling – klasa 4iP – technik informatyk
  • Jakub Filipkowski – klasa 4ARp – technik rachunkowości
  • Adrian Igielski– klasa 4iP – technik informatyk
  • Hubert Janicki – klasa 3AH – technik hotelarstwa
  • Filip Laskowski – klasa 3Li – technik logistyk
  • Robert Ozga – klasa 4AR – technik ekonomista
  • Nikola Wiktor – klasa 4GH – technik hotelarstwa

Raz jeszcze gratulujemy stypendystom oraz ich rodzicom, a także dziękujemy kadrze pedagogicznej Technikum nr 3, kształcącej naszych uczniów i inspirującej ich do poszerzania swojej wiedzy oraz doskonalenia umiejętności poprzez udział w konkursach i stażach zawodowych.