Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie grantowym. Do 30 kwietnia można składać wnioski.

Do zdobycia maksymalnie 6000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub do 10.000 zł na rozwój młodej organizacji!

Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY to innowacyjny fundusz, który nadaje bieg pomysłom mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego.

Masz pomysł na działania w swojej okolicy? Nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację? Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Jak to działa?

1. ETAP: Składanie  wniosku - nabór trwa od 25 marca:

- do 30 kwietnia 2022 – inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego

- do 30 maja 2022  - na wsparcie rozwoju młodej organizacji.

Złożenie wniosku odbywa się poprzez stronę: www.witkac.pl. Należy się zarejestrować, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

2.  ETAP:    Wyłonienie zwycięzców

• 24 maja - w konkursie na inicjatywy i projekty z obszaru pożytku publicznego
  • 30 czerwca - na wsparcie rozwoju młodej organizacji

3.   ETAP:  Realizacja projektu - projekty mogą być realizowane w terminach:

- od 25 maja do 30 listopada 2022 r. - inicjatywy lub projekty ze sfery pożytku publicznego

- od 1 lipca do 30 listopada 2022 r. - rozwój młodej organizacji pozarządowej.

Fundusz Nowy Akumulator Społeczny tworzony jest w partnerstwie, którego liderem jest Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych.

Bieżące informacje są także na stronie: www.akumulatorspoleczny.pl  oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/akumulatorspoleczny

Zachęcamy do kontaktu z lokalnymi Operatorami i organizacjami współpracującymi, które działają na naszym terenie:

Malborskie Stowarzyszenie OŚ, ul. Stare Miasto 21/18, 82-200 Malbork

E-mail: cop.malbork@gmail.com

Szczegóły tutaj:

Malborskie Stowarzyszenie OŚ chętnie odpowie na Państwa pytania. Zachęca również do skonsultowania wniosku przed jego złożeniem.