Spotkanie Członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatu Malborskiego w sprawie organizacji imprez kulturalnych i sportowych na lata 2022-2024

Dnia 10 listopada 2021 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatu Malborskiego.

Było to pierwsze spotkanie inaugurujące pracę zespołu roboczego, w skład którego wejdą przedstawiciele miast i gmin powiatu malborskiego wskazani przez Burmistrzów i Wójtów, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Malborku oraz przedstawiciele branży gastronomiczno-hotelarskiej.

Podczas spotkania omówione zostały tematy organizacji Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej World Tour Malbork, Dożynek Powiatowych w latach 2022-2024, jarmarków oraz obchodów 25-lecia samorządu terytorialnego.