Spotkanie z Pomorskim Kuratorem Oświaty

W dniu 20 sierpnia 2021 roku odbyło się spotkanie w siedzibie kuratorium oświaty w Gdańsku z Panią Małgorzatą Bielang - Pomorskim Kuratorem Oświaty. Omówiono zagadnienia w zakresie edukacji i wychowania, które są zadaniami samorządu powiatowego. Obyły się również konsultacje dotyczące organizacji zajęć szkolnych w remontowanych szkołach w związku z zaleceniami nowych przepisów ochrony przeciwpożarowej.

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy: Hanna Lalak z ILO im. Henryka Sienkiewicza, Jan Stawicki z ZSP  nr 3 oraz przedstawiciele powiatu z-ca dyrektora Wydziału Infrastruktury i Inwestycji Agnieszka Skrzypek oraz Stanisław Sumowski z wydziału edukacji. Inicjatorem spotkania był starosta Mirosław Czapla.

fot. Kuratorium Oświaty