Szkolenie OLIOC dla pracowników Starostwa oraz Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych sfinansowane z dotacji OLIOC na 2026 rok.
W dniach 1 i 2 czerwca w auli I LO w Malborku, odbyło się szkolenia z zakresu OLiOC dla pracowników samorządowych oraz jednostek prowadzonych przez samorządy.
W szkoleniu zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Malborku i prowadzonym przez Oddział Wojewódzki ZOSPRP, udział biorą Dyrektorzy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Malborku a także Dyrektorzy Szkół Ponadpodstawowych z Powiatu Malborskiego.
Szkolenie realizowane jest z dotacji OLIOC - obszar VI - edukacja i rozbudowa bazy szkoleniowej, przyznanej Starostwu Powiatowemu w Malborku w 2026 roku.




.jpg)









