webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Serdecznie zapraszamy na webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej! Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z powiatu malborskiego i poświęcone wsparciu nowych inwestycji. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawi możliwości związane z dołączeniem do Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki Ustawie o wspieraniu nowych inwestycji z 2018 roku, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na nowy projekt inwestycyjny, niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej!

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z powiatu malborskiego i poświęcone wsparciu nowych inwestycji. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawi możliwości związane z dołączeniem do Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki Ustawie o wspieraniu nowych inwestycji z 2018 roku, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z  uwagi na nowy projekt inwestycyjny, niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa!

Ponadto, Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży pożyczki unijne dla przedsiębiorstw a Agencja Rozwoju Przemysłu zaprezentuje kompleksową ofertę wsparcia oraz dostępne instrumenty finansowe.

Spotkanie w formie online odbędzie się w czwartek 8 kwietnia br. o godzinie 10:30  za pomocą łatwej w  obsłudze aplikacji MS Teams.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo również  na stronie internetowej:

Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu.

Udział jest bezpłatny.

Zapisy na wydarzenie pod adresem:

i.nagraba@strefa.gda.pl

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu (w tytule wiadomości prosimy wpisać: webinarium 8  kwietnia 2021 r.).