Wręczenie nagród „SENIOR OBYWATEL” 2020 im. Pawła Adamowicza

Zakończył się pierwszy etap III Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza. Zgłoszeni w Malborku uczestnicy – seniorzy przygotowywali się od sierpnia do 20 listopada br. biorąc udział w cotygodniowych wykładach online. Natomiast 1 grudnia br. odbyły się online eliminacje powiatowe.

logo olimpiady Senior Obywatel

III Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej

„SENIOR OBYWATEL” 2020

im. Pawła Adamowicza

Spośród uczestników czworo zakwalifikowało się do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się wiosną 2021 r. Do etapu wojewódzkiego zostali nominowani:

1. Zofia Galewska
  2. Joanna Pawłowska
  3. Janusz Sobociński
  4. Ryszard Okoniewski.

W czwartek 10 grudnia br. w Sali Szkoły Łacińskiej w Malborku odbyło się spotkanie
z uczestnikami podsumowujące, kończące I etap tej olimpiady.

Zastępca Burmistrza Miasta Malborka Jan Tadeusz Wilk i Sylwia Grabowska
w imieniu Starosty wręczyli dyplomy i upominki. Podziękowania i gratulacje laureatom, a są oni słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, złożyła Pani Teresa Żelazo – „dziekan” U3W.

Gratuluję uczestnikom – „olimpijczykom” wspaniałej wiedzy i życzę powodzenia
w dalszych etapach olimpiady.

Dziękuję Paniom Sylwii Grabowskiej ze Starostwa Powiatowego w Malborku
i Magdalenie Grudzień z Urzędu Miasta Malborka za zaangażowanie
w przygotowanie tych eliminacji.

Z przyjemnością i satysfakcją informuję o tym – organizator, koordynator Eliminacji Powiatowych w Malborku

Aleksander Chrupczalski