Przejdź do treści

Aktualności - Powiat Malborski

Wyposażenie pracowni dydaktycznych

W wyniku postępowania o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego zakończyły się dostawy sprzętu komputerowego i multimedialnego, mebli i wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu „Podniesienie jakości szkolnictwa zaw

W wyniku postępowania o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego zakończyły się dostawy sprzętu komputerowego i multimedialnego, mebli i wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie malborskim poprzez przeprowadzenie robót budowlanych i zakup wyposażenia w ramach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 4 Kształcenie zawodowe, Działania 4.1 Infrastruktura ponadgimnazjalnych szkół zawodowych współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku pracownia aplikacji internetowej wyposażona została m.in. w komputery stacjonarne, oprogramowanie do tworzenia grafiki, tablety, aparaty fotograficzne, urządzenie wielofunkcyjne, projektor, ekran, natomiast do pracowni hotelarskiej dostarczono m.in. meble, w tym ladę recepcyjną i stoliki na bagaż, sejf depozytowy, wózek hotelowej obsługi pięter, odkurzacz piorący.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku pracownia rysunku technicznego, technologii mechanicznej oraz ruchu drogowego wyposażona została w sprzęt komputerowy i multimedialny m.in. w komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, ekrany projekcyjne, projektory multimedialne oraz tablice interaktywne.

Pracownia kształcenia praktycznego CNC w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku zaopatrzona została w zaginarkę do rur B6:B29, zaginarkę do blachy, wiertarkę stołową, wiertarkę kadłubową, zgrzewarkę elektryczną oraz 3 obrabiarki do metalu. Wyposażono również pracownię gastronomiczną m.in. w meble ze stali nierdzewnej, zmywarki do naczyń, pralkę, lodówkę, schładzarkę szokowa, urządzenie do SOUS-VIDE, blendery gastronomiczne, pakowarkę próżniową, laptopy i drukarkę.

Link do strony Misto Malbork
Tło

Powiat Malborski