Aktualności - Powiat Malborski

Herb powiatu

tło

Ważne komunikaty

Zmarł Dyrektor Szpitala w Nowym Dworze Gdańskim Bogdan Kułakowski, wieloletni samorządowiec i były prezes MTBS

W czwartek (31 grudnia) zmarł Bogdan Kułakowski, wieloletni samorządowiec oraz były prezes Malborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Miał 64 lata.

Bogdan Kułakowski przez trzy kadencje, od 1994 roku pełnił funkcję radnego Rady Miasta Malborka. W 2007 roku został prezesem Malborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Przez dwie ostatnie kadencje samorządu zasiadał w Radzie Powiatu Malborskiego. Tam pełnił funkcję przewodniczącego rady, a w trwającej kadencji był członkiem Zarządu Powiatu.

Obecnie pełnił funkcję dyrektora szpitala w Nowym Dworze Gdański, a więc lecznicy podlegającej pod spółkę powiatu malborskiego Powiatowe Centrum Zdrowia.

Link do strony Misto Malbork
Tło