Życzenia Starosty Powiatu Malborskiego z okazji rozczpoczęcia Roku Szkolnego 2021/2022

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny z nadzieją, że pokonamy trudności związane z pandemią. To czas szczególny dla rodziców, uczniów i nauczycieli oraz pracowników oświaty.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Drodzy Uczniowie

To czas szczególny dla Rodziców, Uczniów i Nauczycieli oraz Pracowników oświaty.

Wspólnie pragniemy powrotu do normalności i aktywnego udziału w życiu szkoły, aby rozwijać swoje talenty i pogłębiać wiedzę. Chcemy się uczyć nawzajem i na nawo poznawać szczególne wartości - jakże dzisiaj potrzebnych i ważnych: miłości, odpowiedzialności za drugiego człowieka i budowania przyjaźni oraz poczucia bezpieczeństwa. Zawsze możemy liczyć na swoich Wychowawców i Nauczycieli oraz na wsparcie Rodziców. Z troską spoglądamy w przyszłość.

Życzę przede wszystkim zdrowia i pogody ducha, aby wspólnie przystąpić do nowych zadań edukacyjnych, wychowawczych; przygotować się do kolejnych wyzwań egzaminacyjnych; poszukiwać wiedzy o świecie współczesnym, człowieku i przyrodzie, aby zadbać o wspólną przyszłość i podjąć społeczne role dla dobra
innych, Ojczyzny i rozwoju naszego kraju.

Rodzicom życzę spełnienia oczekiwanych nadziei, Nauczycielom wsparcia rodziny w trudnych zadaniach a Uczniom i Wychowankom naszych szkół i placówek - radości, uśmiechu na co dzień i sukcesów.