Finaliści 18. Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie

Ośmioro uczniów Technikum nr 3 w Malborku przystąpiło do 18. Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.

Spośród nich troje uzyskało status finalisty. I miejsce w etapie szkolnym zdobył Kajetan Przyborowicz z klasy 3AT, miejsce II miejsce zajęła Nadia Chmielewska z klasy 1Lb, natomiast miejsce trzecie uzyskał Jakub Harań z klasy 4P.

Niniejsi uczniowie zmierzą się w finałowym, ogólnopolskim etapie Olimpiady 11 kwietnia br. w Siedlcach. Finaliści będą oceniani z wiedzy na temat faktów z życia św. Maksymiliana, znajomości konferencji wygłoszonych przez tego świętego oraz treści Dziejów Apostolskich.

Uczniów do konkursu przygotowuje nauczycielka religii w Technikum nr 3 w Malborku, pani Danuta Chojnacka. Finalistom gratulujemy oraz życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.