Powiat Malborski pozyskał grant w wysokości ponad 27 tys. zł na wsparcie dla placówek całodobowych w związku z epidemią COVID-19 Dom Pomocy Społecznej w Malborku

Powiat Malborski pozyskał grant w wysokości  ponad 27 tys. zł w ramach projektu pn. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19”.

Środki pomogą ograniczyć negatywne skutki wystąpienia epidemii COVID-19 wśród pacjentów i pensjonariuszy oraz personelu zakładów opiekuńczo-leczniczych, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych, hospicjów oraz Domów Pomocy Społecznej.

Projekt działaniem obejmie Dom Pomocy Społecznej w Malborku.

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.