Sukces uczniów Technikum nr 3 w konkursie Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych

14 marca w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu odbył się Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych, który został zorganizowany przez Instytut Ekonomiczny ANS w Elblągu.

Uczniowie ze szkół z Elbląga, Ostródy, Malborka oraz Starogardu Gdańskiego zmagali się z zadaniami konkursowymi z dziedziny ekonomii, marketingu, gospodarki i funduszy unijnych.

Patronat nad konkursem objęli:

• Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński,
  • Prezydent Miasta Elbląg Witold Wróblewski,
  • Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni.

W etapach szkolnych udział wzięło 120 uczniów z 7 szkół do finału 21  w tym troje uczniów  z naszej szkoły.

Miło jest nam zakomunikować, że uczniowie Technikum nr 3 w Malborku „rozbili bank”

Zwycięzcami w finale zostali:

1 miejsce-Zwoliński Marcel -kl.4L,

3 miejsce- Witek Mikołaj- kl.4L,

5 miejsce- Ozga Maciej- kl.3 AT.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów