Wybór wykonawców w ramach realizacji inwestycji dofinansowanej z Funduszu Dróg Samorządowych o nazwie: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2340G na odcinku Nowy Staw – Brzózki, dł. odcinka ok. 1,80km”.

Wybór wykonawców w ramach realizacji inwestycji dofinansowanej z Funduszu Dróg Samorządowych o nazwie:

Roboty budowlane:
Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót
Drogowo – Budowlanych
STRZELBUD Sp. z. o.o.  z Kwidzyna

Inspektor nadzoru inwestorskiego:

ATR Sławomir Rytlewski z Tczewa

Wykonanie tablic informacyjnych:

AZYL Ryszard Minkiewicz z Olsztyna

Wartość inwestycji po wyłonieniu w drodze postępowania o zamówienie publiczne wykonawcy wynosi 1.515.380,74 zł:

Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych wynosi       757.690,00zł

Udział Powiatu Malborskiego wynosi                                       378.845,74zł