Przejdź do treści

Aktualności - Powiat Malborski

Herb powiatu

Starostwo Powiatowe w Malborku

tło

Akcja Skarby Pomorza

Pani Magdalena Adamowicz - Poseł do Parlamentu Europejskiego serdecznie zapraszam Państwa do udziału w akcji Skarby Pomorza polegającej na promocji lokalnej branży turystycznej, ale także inwestycji, miejsc, wydarzeń które wpływają na zwiększenie atrakcyj

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Pani Magdalena Adamowicz - Poseł do Parlamentu Europejskiego serdecznie zapraszam Państwa do udziału w akcji Skarby Pomorza polegającej na promocji lokalnej branży turystycznej, ale także inwestycji, miejsc, wydarzeń które wpływają na zwiększenie atrakcyjności regionu pomorskiego.

Obecna sytuacja gospodarcza wymusza na nas podjęcie takich działań, które wpłyną na dalszy rozwój branży turystycznej w naszym regionie. Pani Poseł jest zdeterminowana by wspomóc ten proces.

Inicjatywa Pani Poseł polega na umieszczeniu w mediach społecznościowych filmu promocyjnego zachęcającego do odwiedzenia tych miejsc.

Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej: https://adamowiczmagdalena.pl/skarby-pomorza/

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: promocja@adamowiczmagdalena.pl .

Link do strony Misto Malbork
Tło

Powiat Malborski