Gastronomiczne zmagania uczniów Technikum nr 3

16 lutego 2024 r. w Technikum nr 3 w Malborku odbył się V Szkolny Konkurs Wiedzy Gastronomicznej.

W rywalizacji wzięło udział 83 uczniów z klas I, II, III i IV – kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Celem konkursu było aktywizowanie młodzieży do doskonalenia się w zakresie przedmiotów zawodowych oraz stworzenie możliwości sprawdzenia poziomu własnej wiedzy i umiejętności. Konkurs dał uczniom możliwość poznania smaku „zdrowej” rywalizacji, która zawsze pobudza do twórczego myślenia, rozwija i daje szanse porównania wiedzy z innymi uczniami, przez co mobilizuje do dalszej pracy.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie:

I miejsce:  Wiktoria Żuchowska – kl.2G
II miejsce: Weronika Puzio – kl. 2G
III miejsce: Paweł Narloch – kl. 4 G

Za udział w konkursie uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie, efektywnie spędzony czas.

Organizatorem konkursu była nauczycielka przedmiotów zawodowych  Ewelina Kępińska-Lipińska.