Koncert Galowy z okazji 25-lecia Powiatu Malborskiego

Dnia 23 czerwca 2023 r. mieliśmy przyjemność gościć mieszkańców powiatu malborskiego oraz zaproszonych gości na Koncercie Galowym z okazji 25-lecia Powiatu Malborskiego.

Szczególnymi gośćmi byli przedstawiciele delegacji gruzińskiej na czele z Irakli Shioshvili  - doradcą Wicepremiera, Ministra Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju Gruzji.

W pięknej scenerii Zamku Malborskiego zaprezentowali się artyści związani z Fundacją Avangart. Podczas koncertu usłyszeliśmy znane arie operowe oraz hity włoskiej muzyki popularnej. Specjalnym gościem, który zaśpiewał wraz z muzykami Fundacji Avangart, była Paulina Czapla.

Jak na urodziny przystało nie zabrakło kwiatów, życzeń i gromkiego sto lat z okazji zacnego jubileuszu.